Ryobi set

Ryobi set
Před 3 dny - Pardubický kraj - BAZOS
Dobrý den, prodám set Ryobi. Rázový utahovák a kompresor. Použito asi 3x. ... (více v detailu)

Před 4 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Nový dewalt set aku uhlová brouska+ aku rázovy utahovak s príslušenstvim záruka možnost dobirky
Před 4 dny
Jihomoravský kraj
2 000
 Kč
Milwaukee M12 FIW38-0 AKU razovy utahovak 339Nm
Přidáno včera - Středočeský kraj - BAZOS
Milwaukee M12 FIW38-0 AKU razovy utahovak 339Nm NA 3/8 golu Brushless fuel (bezuhlikova verze) , vse original milwaukee nepouzite viz foto dovoz nemecko .. cena po KUSRCH JEN RA... (více v detailu)
Přidáno včera
Středočeský kraj
2 500
 Kč
Aku set Dewalt
Přidáno dnes - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám, Nový nepoužitý Aku rázový utahovák Dewalt DCF809D2 + Aku šroubovák na sádrokartón Dewalt DCF620, 2 × Baterie, Nabíječka, Taška. Vše jak je na foto. Cena je za vše. Technické parametry utahováku Otáčky za minutu: 3200 ot/min Napětí (V): 18 V Upínání nástroje: Šestihran 1|4" Max. krouticí moment: 200 Nm Hmotnost: 1.3 kg Typ akumul... (více v detailu)
Přidáno dnes - BAZOS
Prodám set DJI RONIN SC párkrát použitý, vše zcela funkční Inzerát platí do smazání
7 990
 Kč
Rázový utahovák Parkside Performance
Před 3 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Dobrý den, nabízím k prodeji téměř nový rázový utahovák Parkside Performance viz. fotografie, bohužel baterie odešla a proto prodávám pouze s nabíječkou a kufrem. Záruka není, jelikož není možné dohledat doklad (koupeno cca před rokem) Součástí balení nejsou 3ks ... (více v detailu)
Před 3 dny
2 300
 Kč
Pneumatický utahovák
Přidáno včera - Kraj Vysočina - BAZOS
Dobrý den, prodám minimálně používaný,pneumatický utahovák maggo Více informací po telefonu. Platí do smazání!!!... (více v detailu)
Kraj Vysočina
1 000
 Kč
Dětský set Dunlop Loco
Přidáno dnes - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám použitý dětský set Dunlop Loco - vhodný pro děti ve věku 6-10 let. Set obsahuje drive... (více v detailu)
Hlavní město Praha
1 000
 Kč
Bordový set - Kentaur
Před 2 dny - Plzeňský kraj - BAZOS
Bordový set - mnou dodělaný protiskluz. Použitá max 5x. Cena 600Kč + zásilkovna 80Kč pri platbe predem.
Před 2 dny
Plzeňský kraj
600
 Kč
LPS Littlest Pet Shop Set
Dobrý den, prodám tenhle set s jezevčíkem a dalšími zvířátky, je skoro kompletní - vše originál
1 300
 Kč
Originál kufr od DeWALT DCF815D2 rázový utahovák
Před 3 dny - Jihomoravský kraj - BAZOS
Originální kufr od DeWALT DCF815D2 rázový utahovák. Kufr je bez poškození, pouze zaprášený... Utahovák se mi "záhadně ztratil", proto prodávám to co z něj zbylo. K dis... (více v detailu)
Před 3 dny
399
 Kč
Uhlíky, kartáče PARKSIDE motoru + návod - rázový utahovák
Přidáno včera - Jihomoravský kraj - BAZOS
Dobrý den, prodám nové nepoužité uhlíky do motoru Parkside pro zelený rázový utahovák PASSK 20-Li, uhlíky jsou určený pro typy motorů: 895, 875, 887. Zde je odkaz na můj video-návod na youtube.com, kde je celá výměna uhlíků vysvětlena a předved... (více v detailu)
250
 Kč
dětská hokejová vesta a holeně Winnwell
Přidáno včera - Pardubický kraj - BAZOS
dětská hokejová vesta + holeně pro dítě 4-7 let, v dobrém stavu, po domluvě lze vyzkoušet, inzerat plati do smazaní
550
 Kč
Vodní pumpa ruční
Přidáno dnes - Zlínský kraj - BAZOS
Dobrý den, pumpa je jak nová “uloženka” závit je 5/4 Možnost osobního odběru v Rožn... (více v detailu)
Protištěkací obojek
Prodám zánovní obojek. Funguje perfektně. Střižen pásek, max délka 34cm. V originálním balení. Mohu poslat při platbě předem. Odkaz s info z... (více v detailu)
500
 Kč
Bongo set
Bongo set
Přidáno dnes - Plzeňský kraj - BAZOS
Dobrý den, prodám svůj bongo set, hrál jsem na něj asi jenom 3 za tu dobu co ho mám, jinak leží ve skříni a práší se na něj. K setu mám i s... (více v detailu)
900
 Kč
Set top Box Thomson DVBT2
Přidáno včera - Jihočeský kraj - BAZOS
Osobní předání Tábor. V případě zájmu o set top box volejte ... (více v detailu)
Jihočeský kraj
500
 Kč
Emporia set
Emporia set
Přidáno dnes - Jihomoravský kraj - BAZOS
Prodám set náušnic a řetízku viz obrázek. Nevhodný dárek. Způsob předání: - osobně aut. zastávka Tylova směr (u podchodu). - Balíkovna nebo GL... (více v detailu)
250
 Kč
Kávový set
Kávový set
Před 3 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Prodám krásný, nepoužívaný, zelenomodrý kávový set československé značky JSK. Stav jako no... (více v detailu)
Před 3 dny
299
 Kč
G.Skill Trident Z RGB DDR4 32GB (2x16GB) 4000MHz CL16 záruka
Dobrý den, prodám paměti G.Skill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 4000MHz CL16, které jsou plně funkční a bez problémů. Paměti byly zakoupeny v roce 2022 a jsou stále v záruce u alza.cz (doživotní u výrobce... (více v detailu)
Před 4 dny
2 900
 Kč
Set postaviček v plechové krabičce
Před 2 dny - Hlavní město Praha - BAZOS
Dobrý den, prodávám set různých postaviček co se u nás během ranných let dcery nasbí... (více v detailu)
Před 2 dny
200
 Kč
Brzdový set Ford focus RS II
Přidáno včera - Olomoucký kraj - BAZOS
Kompletní brzdový set na platformu Ford Focus RS II včetně veškerého potřebného příslušenství. Brzdový set 4píst, 336mm kotouč, brzdové desky, pancéřové brzdové hadice. K setu cnc adaptér a šrouby na montáž, Cena setu je počítána na brzdové kotouče a desky brembo a brzdové třmeny ... (více v detailu)
Olomoucký kraj
25 000
 Kč
Akva set
Akva set
Prodam pekny akvarijni set ,vepredu zaoblene rohy s led svetlem, filtrem, topenim a mensi dekoraci, vse funkcni nikde netece Rozmery vyska 43cm, sirka 38cm, hloubka 26cm Inzerat je platny d... (více v detailu)
Neuvedeno
Set klávesnice, myši a sluchátek Logitech PRO
Před 2 dny - Ústecký kraj - BAZOS
Prodám zcela nový herní set od Logitech, bez záruky, jelikož se jedná o výhru. Upřednostňuji ... (více v detailu)